Viac informácií je na stránke https://www.time4fun.sk/2023-3-kolo-lorincik-de-t-to/.

Všeobecné pravidlá pretekov: https://www.time4fun.sk/ramcove-pravidla-de-t-to-2023/.

Upresnenie informácií o kategóriách:

  • detské kategórie sú od 1-14 rokov (rok narodenia 2009-2022),
  • do 4 rokov je možné použiť aj odrážadlá, trojkolky,
  • dospelácke kategórie sú od 15 rokov vyššie.

 

Podrobné informácie o podujatí nájdete na stránke https://charityweekend.com/.

Tak ako pred rokom aj tento rok sa uskutočnia cyklopreteky MTBXC séria Košice v kategóriách mužov, žien, juniorov a detí. V Lorinčíku sa diel série volá poeticky "Foresta Spirituale" a bude sa konať vo štvrtok od 16.30 hod. tradične v okolí kláštora Karmelitánov. Všetkých pozývame povzbudiť pretekárov, medzi ktorými bude i Marcel Dučai z Lorinčíka.

Vážení priatelia cyklistiky,

po minuloročnej premiére sa aj tento rok uskutoční prvý diel seriálu MTBXC Košice u nás v Lorinčíku a to vo štvrtok 8. 9. 2016.

Novinkou sú preteky detí vo veku od 1 roka do 14 rokov - tie by mali začať okolo 16.00 hodiny. Milí rodičia, prihláste svoje deti na toto podujatie a príďte ich povzbudiť na krásnu trasu v okolí kláštora Karmelitánov. Trasy budú vytvorené podľa kategórií na základe prihlásených detí. 

Predbežné prihlášky posielajte e-mailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..  V texte stačí uviesť svoje meno a priezvisko, vek a adresu bydliska. Ak sa prihlásite vopred, veľmi nám pomôžete pri spoluorganizácii podujatia.

MÚ MČ Košice – Lorinčík

oznam-2016-08-31-cyklopreteky


pilatesMilé dámy a páni,

miestny úrad mestskej časti Košice – Lorinčík Vám ponúka možnosť zúčastniť sa prvého stretnutia s cvičiteľkou pilates pani Táňou Luberdovou. Toto prvé oboznamovacie stretnutie už spojené s cvičením sa uskutoční 31. marca 2016 o 16.30 hod. v Dome kultúry v Lorinčíku (alternatívou je aj budova Hasičky).

Tento druh cvičenia je vhodný pre vekové skupiny od 10 – 99 rokov.

Tešíme sa na Vás.

Vážení priatelia cykloturistiky.

ProSport Team Košice a Misia 24, n.o., v spolupráci s košickými cyklistami usporiadajú v stredu 2.9.2015 v odpoludňajších hodinách prvé kolo XC série amatérskych cykloturistov v našej mestskej časti. Hlavná časť trate bude viesť v Balogovom lese pri Kláštore Bosých Karmelitánov. Pretekári absolvujú dve až päť kôl podľa druhu kategórie. Predpokladaný začiatok akcie je o 16.00 hodine. Viac informácií nájdete na stránke: http://www.cyklopretekykosice.sk/sk/jesenna-xc-seria/propozicie.

oznam-2015-09-02-cyklopreteky-xc-seria-2015