Miestny úrad mestskej časti Košice – Lorinčík týmto:

  • oznamuje, že pre voľby do orgánov samosprávy obcí 2018 nebude vytvárať okrskovú volebnú komisiu, bude vytvorená len miestna volebná komisia,
  • upozorňuje na lehoty podaní, ktoré platia pre miestnu volebnú komisiu,
  • oznamuje, že zapisovateľom miestnej volebnej komisie je Darina Terifajová, t. č. 0904 866 372, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

E-mailová adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do miestnej a okrskovej komisie pre voľby, ktoré sa budú konať 10. 11. 2018, je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Ministerstvo vnútra sa už pripravuje na tohtoročné voľby do orgánov samosprávy obcí, ktoré sa budú konať v sobotu 10. novembra 2018. Informácie pre voličov, kandidátov a všeobecne o organizovaní volieb ministerstvo zverejnilo na stránke http://www.minv.sk/?volby-oso2018.

Pre voličov z Bratislavy a Košíc je určená táto informácia: http://www.minv.sk/swift_data/source/verejna_sprava/volby_a_referendum/150_oso/WOSO18_InfoBA.htm.